Oferty
Katowice, 47 m2- cena: 2 600PLN

Nieruchomości śląskie
APARTAMENT PRZY PARKU ŚLĄSKIM NA NOWYM OSIEDLU Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na osiedlu monitorowanym Bytkowska Park w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze w budynku z windą. Wykończenie, aranżacja oraz wyposażenie mieszkania w podwyższonym standardzie dla klienta ceniącego wygodę, estetykę i funkcjonalność. Materiały użyte do wykończenia zostały dobrane z niezwykłą starannością, barwy tworzą harmonię łączącą pomieszczenia, umeblowanie wygodne i nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. W oknach nowoczesne żaluzje. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład. Powierzchnię jego stanowią: przedpokój, salon dzienny połączony z jadalnią i otwartą na niego kuchnią, osobna sypialnia, łazienka z wc oraz balkon typu loggia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt AGD. Kuchnia w nowoczesnej i jasnej zabudowie wraz ze sprzętem AGD (płyta indukcyjna Bosch, piekarnik elektryczny Bosch z funkcją mikrofali, lodówka Sharp, okap, zmywarka). W salonie wydzielono część jadalną (stół + 4 krzesła) oraz część wypoczynkową. Łazienka z toaletą, pralką Bosch i kabiną prysznicową Radaway z powłoką szyb easy clean. W sypialni wydzielono funkcje : osobno część biurową do pracy oraz część sypialnianą z szerokim łóżkiem 200x160 ze schowkiem oraz dużą szafą modułową. W przedpokoju dodatkowa szafa z lustrem na garderobę. Możliwość doposażenia mieszkania do potrzeb najemcy. Zarówno ciepła woda jak i ogrzewanie z sieci miejskiej. W mieszkaniu jest internet światłowodowy z możliwością podłączenia telewizji kablowej. Lokalizacja osiedla : w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Śląskiego, z szybkim połączeniem komunikacyjnym do centrum Katowic, Siemianowic, Chorzowa, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, ścieżka rowerowa przy osiedlu, w bliskiej odległości liczne sklepy, gastronomia, punkty usługowe, przedszkola, żłobki. Opłaty: czynsz najmu 2600 zł + opłaty do wspólnoty w wysokości około 590 zł/ za 2 osoby + zaliczki na media (woda, CO) + opłaty za prąd. Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości podwójnego czynszu. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnej części budynku (200zł/m-c), do której zjeżdża się bezpośrednio windą. Najem instytucjonalny - wynajmuje firma. Agent prowadzący: Małgorzata Ścigała tel. 505 086 718.
więcej...
Nieruchomości śląskieSosnowiec, 278 m2- cena: 9 452PLN

Nieruchomości śląskie
Agent prowadzący Marian Włoszek tel. 600-296-350 Najemca NIE PŁACI PROWIZJI ! PRZEPIĘKNIE ODRESTAUROWANY OBIEKT KOMERYCJNY SOSNOWIEC - KOSYNIERÓW Do wynajmu lokal na 1 piętrze w obiekcie 2-kondygnacyjnym o funkcjach usługowo-biurowych ( ostatni etap kapitalnego remontu, oddanie marzec 2022r.) o powierzchni OK. 278 m2. Do wynajmu będzie całkowicie wyremontowany. Wnętrza na biura typu open space o powierzchni całkowitej 240m2. Do biur przynależą pomieszczenia socjalne 39m2. Obiekt położony jest na prawie hektarowej działce . Posiada odnowioną całkowicie elewację zewnetrzną, z zachowaną oryginalną klinkierową cegiełką. Dzięki temu zachowany został charakter industrialny budynku , połączony z nowoczesnymi akcentami: kolorystyka szara, klinkier, szkło. Lokal posiada wejście przez loftowy hol gdzie znajduje sie ogolnodostepna dla najemców 1 pietra salka konfrencyjna , nowe instalacje elektryczne, wodne i co . Ogrzewanie miejskie - dostawca ciepła Vaolia, siła, klimatyzacja, wentylacja, uzbrojenie wodno-kanalizacyjne i deszczowe. Obiekt posiada własna stacje trafo. Do lokalu przynależy 13 miejsc postojowych!!! Dla gości - klientów sa odrębne miejsca postojowe!!! Lokal zlokalizowany jest w części frontowej obiektu przemysłowo-usługowego, w sąsiedztwie firm usługowych i przemysłowych. Posesja wokół budynku zaaranżowana na nowo: nowe parkingi, drogi wewnętrzne, zieleń urządzona, dekoracje głazami, iluminacje świetlne, deptaki, nowe ogrodzenie, nowa brama przesuwna, pylon reklamowy. Podana cena jest ceną netto + VAT Super lokalizacja: z doskonałym dojazdem z dróg tranzytowych Śląska iz centrum miasta. Zdjęcia będą na bieżąco aktualizowane.
więcej...
Nieruchomości śląskie

Sosnowiec, 213 m2- cena: 5 960PLN

Nieruchomości śląskie
Agent prowadzący Marian Włoszek tel. 600-296-350 Najemca NIE PŁACI PROWIZJI ! PRZEPIĘKNIE ODRESTAUROWANY OBIEKT KOMERYCJNY SOSNOWIEC - KOSYNIERÓW Do wynajmu lokal połozony na 1 pietrze w obiekcie 2-kondygnacyjnym o funkcjach usługowo-biurowych ( ostatni etap kapitalnego remontu, oddanie marzec 2022r.) o powierzchni OK. 279 m2. Do wynajmu będzie całkowicie wyremontowany. Wnętrza na biura typu open space . Do biur przynależą pomieszczenia socjalne . Obiekt położony jest na prawie hektarowej działce . Posiada odnowioną całkowicie elewację zewnetrzną, z zachowaną oryginalną klinkierową cegiełką. Dzięki temu zachowany został charakter industrialny budynku , połączony z nowoczesnymi akcentami: kolorystyka szara, klinkier, szkło. Lokal posiada wejście przez loftowy hol gdzie znajduje sie ogolnodostepna dla najemców 1 pietro salka konfrencyjna , nowe instalacje elektryczne, wodne i co . Ogrzewanie miejskie - dostawca ciepła Vaolia, siła, klimatyzacja, wentylacja, uzbrojenie wodno-kanalizacyjne i deszczowe. Obiekt posiada własna stacje trafo. Do lokalu przynależy 11 miejsc postojowych!!! Dla gości - klientów sa odrębne miejsca postojowe!!! Lokal zlokalizowany jest w części narożnejj obiektu przemysłowo-usługowego, w sąsiedztwie firm usługowych i przemysłowych. Posesja wokół budynku zaaranżowana na nowo: nowe parkingi, drogi wewnętrzne, zieleń urządzona, dekoracje głazami, iluminacje świetlne, deptaki, nowe ogrodzenie, nowa brama przesuwna, pylon reklamowy. Podana cena jest ceną netto + VAT Super lokalizacja: z doskonałym dojazdem z dróg tranzytowych Śląska iz centrum miasta. Zdjęcia będą na bieżąco aktualizowane.
więcej...
Nieruchomości śląskie

Sosnowiec, 279 m2- cena: 9 800PLN

Nieruchomości śląskie
Agent prowadzący Marian Włoszek tel. 600-296-350 Najemca NIE PŁACI PROWIZJI ! PRZEPIĘKNIE ODRESTAUROWANY OBIEKT KOMERYCJNY SOSNOWIEC - KOSYNIERÓW Do wynajmu parterowy lokal w obiekcie 2-kondygnacyjnym o funkcjach usługowo-biurowych ( ostatni etap kapitalnego remontu, oddanie marzec 2022r.) o powierzchni OK. 279 m2. Do wynajmu będzie całkowicie wyremontowany. Wnętrza na biura typu open space o powierzchni całkowitej 240m2. Do biur przynależą pomieszczenia socjalne 39m2. Obiekt położony jest na prawie hektarowej działce . Posiada odnowioną całkowicie elewację zewnetrzną, z zachowaną oryginalną klinkierową cegiełką. Dzięki temu zachowany został charakter industrialny budynku , połączony z nowoczesnymi akcentami: kolorystyka szara, klinkier, szkło. Lokal posiada nowe witryny i wejście , nowe instalacje elektryczne, wodne i co . Ogrzewanie miejskie - dostawca ciepła Vaolia, siła, klimatyzacja, wentylacja, uzbrojenie wodno-kanalizacyjne i deszczowe. Obiekt posiada własna stacje trafo. Do lokalu przynależy 13 miejsc postojowych!!! Dla gości - klientów sa odrębne miejsca postojowe!!! Lokal zlokalizowany jest w części frontowej obiektu przemysłowo-usługowego, w sąsiedztwie firm usługowych i przemysłowych. Posesja wokół budynku zaaranżowana na nowo: nowe parkingi, drogi wewnętrzne, zieleń urządzona, dekoracje głazami, iluminacje świetlne, deptaki, nowe ogrodzenie, nowa brama przesuwna, pylon reklamowy. Podana cena jest ceną netto + VAT Super lokalizacja: z doskonałym dojazdem z dróg tranzytowych Śląska iz centrum miasta. Zdjęcia będą na bieżąco aktualizowane.
więcej...
Nieruchomości śląskie
Zdjecie Numer Miasto Ulica Powierzchnia Liczba pokoi Cena
Poprzednia   1   2   3       Strona 4 z 12       5  6  7  8  9   Następna