Oferty


Sosnowiec, 432 m2- cena: 1 349 100PLN

Nieruchomości śląskie
Agent prowadzący Marian Włoszek tel. 600-296-350 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA PRZY ZAKUPIE! Do sprzedaży parterowy lokal w obiekcie 2-kondygnacyjnym o funkcjach usługowo-magazynowych ( obecnie w trakcie kapitalnego remontu) o powierzchni 432 m2. Do sprzedaży będzie całkowicie wyremontowany. Wnętrza typu open space o powierzchni całkowitej około 400m2. Do biur przynależą pomieszczenia socjalne. Obiekt położony jest na działce około 2000m2 . Posiada odnowioną całkowicie elewację zewnetrzną, z zachowaną oryginalną klinkierową cegiełką. Dzięki temu zachowany został charakter industrialny budynku , połączony z nowoczesnymi akcentami: kolorystyka szara, klinkier, szkło. Lokal posiada nowe witryny i wejście , nowe instalacje elektryczne, wodne i co . Ogrzewanie miejskie - dostawca ciepła Vaolia, siła, klimatyzacja, wentylacja, uzbrojenie wodno-kanalizacyjne i deszczowe. Lokal zlokalizowany jest w części frontowej obiektu przemysłowo-usługowego, w sąsiedztwie firm usługowych i przemysłowych. Posesja wokół budynku będzie zaaranżowana na nowo: nowe parkingi, drogi wewnętrzne, zieleń urządzona, dekoracje głazami, iluminacje świetlne, deptaki, nowe ogrodzenie, nowa brama przesuwna, pylon reklamowy. Super lokalizacja: z doskonałym dojazdem z dróg tranzytowych Śląska, jak też z centrum miasta. Zdjęcia będą na bieżąco aktualizowane. Podana cena jest cena netto + VAT
więcej...
Nieruchomości śląskie


Katowice, 1 400 m2- cena: 3 800 000PLN

Nieruchomości śląskie
CENTRUM - Atrakcyja kamienica, 300 m od dworca PKP T;+48660730330 Kamienica znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części miasta gdzie powstaje wiele nowych lokali handlowo – usługowych. Doskonale nadaje się na apartamenty, hotel, hostel, akademik. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicy Placu Miarki, blisko dworca kolejowego i Galerii Katowickiej Nieruchomość składa się z: działki o powierzchni - 700 m2, budynku frontowego o kubaturze - 4075 m2, oficyny o kubaturze -1420 m2, oraz budynku gospodarczego - 317 m2. BUDYNEK FRONTOWY Powierzchnia zabudowy - 315 m2, powierzchnia mieszkalna - 837 m2, powierzchnia klatki schodowej - 100 m2, powierzchnia strychu - 211 m2, ilość kondygnacji - 5, ilość lokali mieszkalnych -13. Budynek wyposażony w instalacje elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjną ogrzewanie piecowe, w dwóch mieszkaniach ogrzewanie gazowe. Stropy drewniane, dach konstrukcji drewnianej, schody drewniane, dach po remoncie w 2012 roku. Mieszkania wyposażone w łazienki. OFICYNA Powierzchnia mieszkalna - 263 m2, powierzchnia klatki schodowej – 49 m2, powierzchnia strychu - 69 m2, powierzchnia zabudowy -158 m2, ilość kondygnacji – 3. ilość lokali mieszkalnych – 6. ilość lokali użytkowych -1 (61 m2) kubatura budynku – 1420 m2. Budynek posiada sześć mieszkań z łazienkami,ogrzewanie piecowe, Stropy i schody drewniane, dach o konstrukcji drewnianej po remoncie w 2012. Instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa i elektryczna. BUDYNEK GOSPODARCZY Powierzchnia zabudowy - 317 m2, ilość kondygnacji – 1. W budynku znajduje się lokal użytkowy o powierzchni 35 m2, pozostała powierzchnia wolna. osoba prowadząca: T; +48660730330 *Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
więcej...
Nieruchomości śląskie


Katowice, 62 m2- cena: 480 000PLN

Nieruchomości śląskie
Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 62m położone na 5 piętrze w7 piętrowym bloku z 2 windami Mieszkanie składa się z: kuchni z oknem, salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni łazienki z WC, przedpokoju. Mieszkanie z założoną KW. Do mieszkania przydzielona jest piwnica. Mieszkanie jest do sprzedaży z zabudowaną kuchnią i sprzętem AGD oraz wyposażeniem widocznym na zdjęciach (bez obrazów). Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc parkingowych, jedno znajduje się w sąsiednim budynku za cenę 65.000 zł oraz drugie na zadaszonym parkingu na niższej zadaszonej kondygnacji za cenę 65.000 zł. ATUTY: -Atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania oraz jako inwestycja pod wynajem - Czynsz –642zł z zaliczkami na ciepłą i zimną wodę oraz C.O . Czysta zadbana klatka dwie windy - Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Dużym plusem jest również poczucie dużej prywatności Nieopodal znajduje się Pałac Młodzieży, Basen, Apteka, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Żłobek, Szkoła, Przedszkole, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, - Przystanek autobusowy 2 min pieszo. Dla osób ceniących kontakt z naturą jak i aktywnie spędzających czas, niezaprzeczalnym argumentem przemawiającym za tą lokalizacją jest bliskość Parku Kościuszki . Mieszkanie usytuowane jest w Śródmieściu Katowic. osoba prowadząca: T; +48660730330 *Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
więcej...
Nieruchomości śląskie


Katowice, 62 m2- cena: 480 000PLN

Nieruchomości śląskie
Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 62m położone na 5 piętrze w7 piętrowym bloku z 2 windami Mieszkanie składa się z: kuchni z oknem, salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni łazienki z WC, przedpokoju. Mieszkanie z założoną KW. Do mieszkania przydzielona jest piwnica. Mieszkanie jest do sprzedaży z zabudowaną kuchnią i sprzętem AGD oraz wyposażeniem widocznym na zdjęciach (bez obrazów). Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc parkingowych, jedno znajduje się w sąsiednim budynku za cenę 65.000 zł oraz drugie na zadaszonym parkingu na niższej zadaszonej kondygnacji za cenę 65.000 zł. ATUTY: -Atrakcyjna lokalizacja do zamieszkania oraz jako inwestycja pod wynajem - Czynsz –642zł z zaliczkami na ciepłą i zimną wodę oraz C.O Czysta zadbana klatka dwie windy - Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej. Dużym plusem jest również poczucie dużej prywatności Nieopodal znajduje się Pałac Młodzieży, Basen, Apteka, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Żłobek, Szkoła, Przedszkole, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, - Przystanek autobusowy 2 min pieszo. Dla osób ceniących kontakt z naturą jak i aktywnie spędzających czas, niezaprzeczalnym argumentem przemawiającym za tą lokalizacją jest bliskość Parku Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest w Śródmieściu Katowic. osoba prowadząca: T; +48660730330 *Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
więcej...
Nieruchomości śląskie

Zdjecie Numer Miasto Ulica Powierzchnia Liczba pokoi Cena
Poprzednia   7   8   9   10   11       Strona 12 z 13       13   Następna